Beurer PM 90

Popis Hodinky, Pulzomer, ukazovateľ spotreby kalórií, ukazovateľ spaľovania tukov, stopky, tréningové zóny, vodotesné, výškomer, prepojiteľné s PC, kompatibilné so Speedboxom...
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Andrea Shop

Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaZdarma93 % • 20 363 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka1,29 €4 196 neoverených recenziíĎalšie informácie

Odolnosť proti vode
50 m
600 g
Hrudný pás
s hrudným pásom

• , zakúpené v Beurer

• ANT+ komunikačný štandard so senzormi, možnosť tak prepojiť senzory so smartphónom tiež podporujúcim ANT+ a využiť ďalšie analytické nástroje napr. STRAVA
    • Základné funkcie pre outdoorový tréning, tie, ktoré naozaj treba

Dospelé hodinky pre tých čo vedia presne čo chcú sledovať
    Veľmi užitočné testy
    Presný barometrický výškomer
    Vlastný analytický softvér
    Vrelo odporúčam. Ja ich mám ako 6te hrm s hodinkami takže viem posúdiť podľa vlastných skúseností, resp. tak som robil

• , zakúpené v NAY Elektrodom

kupujem to čo potrebujem........

• všetko čo som potrebovala

600 g
Hrudný pás
s hrudným pásom

Popis

Hodinky, Pulzomer, ukazovateľ spotreby kalórií, ukazovateľ spaľovania tukov, stopky, tréningové zóny, vodotesné, výškomer, prepojiteľné s PC, kompatibilné so Speedboxom. Pomocou software EasyFit môžete optimálne vyhodnocovať svoje tréningové dáta. Okrem toho tu nájdete mnoho ďalších funkcií pre hmotnostný management a plánovanie tréningu.

Funkcie kalendára

Prenos až 10 záznamov tréningu

Týždenné plánovanie tréningu pre dosiahnutie požadovanej hmotnosti

Rôzne vyhodnotenie a grafické znázornenia na monitorovanie pokroku pri tréningu (USB kábel + software súčasťou balenia)

FUNKCIE HODINIEK PRE MERANIE SRDCOVEJ FREKVENCIE

Funkcia pre pulz

Meranie srdcovej frekvencie s presnosťou EKG

Prenos: digitálny

Možnosť nastavenia individuálneJ tréningovej zóny

Akustický a vizuálny alarm pri opustení tréningovej zóny

Priemerná srdcová frekvencia (Average)

Maximálna tréningová srdcová frekvencia

Spotreba kalórií v Kcal (základ jogging)

Spaľovanie tuku v g / oz

Funkcia výškomeru

Aktuálna nadmorská výška a maximálna nadmorská výška

Celkový výstup a zostup

Čas

Kalendár (do roku 2099) a dni v týždni

Dátum

Alarm / budík

Stopky 50 čiastkových časov v rámci jedného tréningu, vyvolanie všetkých naraz alebo každého zvlášť. Indikácia čiastkového času a priemernej srdcovej frekvencie

Nastavenie

Pohlavia

Jednotka hmotnosti kg / lb

Výška postavy

Jednotka telesnej výšky

Vek

Maximálnej srdcovej frekvencie

Jednotka rýchlosti km (mi) / h alebo min / km (mi)

Kondičný test

Kondičný index a interpretácia

Maximálny objem kyslíka pri nádychu (VO2max)

Bazálny metabolizmus (BMR)

Aktívny metabolizmus (AMR)

Výpočet maximálnej srdcovej frekvencie

Návrh tréningové zóny

Odolnosť proti vode do 50m

Možnosť montáže na bicykel

Hrudný pás je súčasťou balenia

• , zakúpené v Beurer

Veľmi užitočné testy
    Presný barometrický výškomer
    Vlastný analytický softvér

• , zakúpené v NAY Elektrodom

kupujem to čo potrebujem........

• všetko čo som potrebovala
    • teplota, stupne celzia - nereálne

som spokojná

• kvalitné športové hodinky
    • veľa funkcií

hodinky sa mi páčia aj čo sa týka funkcií, jedinou nevýhodou je asi len to, že cena za hodinky neni konečná. Pre meranie rýchlosti a prejdenej vzdialenosti treba dokúpiť "speedbox"