Recenzie Garmin FENIX 3 HR

Majk
Majk

Pridané: 25. decembra 2016

• vydrz
  • ani ich na ruke necitim
  • sportove vyuzitie & funkcie
  • merac tepu na zapasti
  • barometricky vyskomer
  • smart notifikacie z mobilu
  • automaticka synchronizacia cviceni cez wifi
  • meranie tepu nie je vzdy top presne
  • vyskomer musim pomerne casto kalibrovat

rozmyslal som medzi tymito fenixami a samsung gear s3, este kym sa samsungy nepredavali. teraz ked som si mal moznost si "osahat samsungy - tak stastny, ze som necakal a kupil garminy.
1. vyzeraju na ruke ovela lepsie nez samsungy. vyzeraju masivne, velmi dobre pritom ich necitit
2. primarne pouzivam na beh (kvantum funkcii a hodnot, ktore dokazu merat (ukazovatele tempa, rychlosti, tepu, navigacie, kadencie, atd atd..) a ktore si mozte nastavit az na 10 obrazoviek)
3. moznost doinstalovat rozne aplikacie - ale to nepouzivam, nakolko uz mi to pride potom neprehladne mat napr 9 udajov naraz - pri behu sa potom uz tazsie zaostruje na ten ktory konkretny udaj) - 4 udaje na jednej obrazovke je pre mna akurat pocas behu. prepinanie obrazoviek je uplne easy. daju sa nastavit rozne upozornenia - na pomale, rychle tempo,cas dialku, nastupane/klesane metre atd atd. naozaj velmi vela moznosti. vsetky tieto sa daju samozrejme aj pri inych typoch sportu (bicykel atd)
4. musim pomerne casto kalibrovat vyskomer - vzdy sa o par metrov odchyli od kotovanej vysky (konkretne jedno miesto)
5. v lete skusim plavanie a duatlon. pri plavani by mal vediet urcit styl plavania a pocet ci dlzku zaberov - to musim este skusit)
6. vie aj Rozne indoor sporty - ale napr na ladove korcule na stadione bez gps pod strechou - merat vzdialenost uz bez dalsieho externeho senzora nevie)
6. rozmyslal som kupit aj len vivoactive a urcite investiciu nelutujem, kupil by som urcite opat - mozem len odporucit.
robim ca 5-7h gps treningu tyzdenne spolu s meranim tepu a vydrzia ca 5-7 dni na 1 nabitie. popri tom stale meria kontinualne tep pocas dna a samozrejme prejdene kroky a poschodia, vie ukazat casy vychod zapad slnka a mnoho mnoho dalsieho. kto rozmysla - nech nevaha - bude 100% spokojny