inSPORTline Fit

47 g
Hrudný pás
s hrudným pásom

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Je to už môj druhý rovnaký produkt. Vyrušuje ma, že okamžite po kúpe je treba vymeniť batérie. V páse nie je problém. S hodinkami si doma málokto poradí. Zatiaľ neprijímajú signál z pásu, budem musieť navštíviť predajňu (našťastie jedna z troch je u nás) a nechať vymeniť batériu v hodinách. Zatiaľ je komplet na účel, na ktorý je kúpený (meranie tepu) nefunkčný.

bez komentára

• pomer cena výkon vynikajúci
    • hodinky mi prišli s vybitou batériou. Výmena batérie ma stála 11,5 keďže hodinky sú plne vodotesné prenechal som to na odborníka.

Neviem prečo sa o hodinkách v návode píše iba ako odolné voči vode keď hodinky sú plne vodotesné a už sme skúšali s nimi bez problémov aj plávať aj s hrudným pasom.

Odolnosť proti vode
1 m
47 g
Hrudný pás
s hrudným pásom

Športtester FIT je moderný športtester s bohatou funkčnou výbavou vhodný pre široké spektrum športových aktivít. Medzi hlavné prednosti športtesteru FIT je veľký a prehľadný podsvietený displej, prehľadné a intuitívne tlačítkové ovládanie a bohatá funkčná výbava. Vďaka pokročilým funkciám a presnému monitorovaniu Vašej aktuálnej tepovej frekvencie dokáže športtester FIT presne viesť a následne vyhodnocovať Vaše tréningové aktivity. Súčasťou športtesteru je ergonomicky tvarovaný hrudný pás, ktorý Vďaka precíznemu spracovaniu presne obopína hrudník a pôsobí veľmi prirodzene.

Technický popis:

• moderný športtester s bohatou funkčnou výbavou
  • funkcie hodiniek: dátum, čas, budík
  • prehľadný podsvietený displej
  • jednoduché tlačítkové ovládanie
  • meranie tepovej frekvencie s presnosťou EKG
  • vhodné pre všestranné športové aktivity a riadenie tréningu
  • odbúravanie tuku vďaka prispôsobeniu tréningu požadovanej tepovej frekvencii
  • moderný design
  • jednoduché intuitívne ovládanie

Funkcie športtesteru:

• špeciálne funkcie: ovládanie jedným tlačítkom
  • výpočet spálených kalórií
  • udržovanie v požadovanej tepovej zóne
  • 3 prednastavené zóny tepovej frekvencie
  • 1 nastaviteľná zóna tepovej frekvencie
  • maximálna tepová frekvencia
  • priemerná tepová frekvencia
  • upozornenie pre dosiahnutie / prekročenie zóny
  • meranie času stráveného vo vybranej tepovej zóne
  • pamäť tréningových dát - možnosť spätného kontrolovania a vyhodnocovania tréningu

Súčasťou balenia:

• hodinky
  • hrudný pás
  • batérie
  • podrobný slovenský návod

Doba dodania je 3 až 7 pracovných dní.

3zákazníci neodporúčajú produkt

bez komentára

• Pozor.Neodporučam ak nechcete mať starosti

Tento eshop zavadza zákaznikov ponukanim tovaru ktory nema.Objednal som si bicykel.Tovar doručili ale uplne iny.Potom nastali problemy.Všetko som si musel vytelefonovat sám.Bike som vrátil ale peniaze nie a nie vrátiť.Same sluby a nič.Nakoniec mi že vraj pošlu peniaze poštou.

• pomer cena výkon vynikajúci

• Nefungoval mi

dodany s vybitymi baterkami

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• veľmi dobré, naučil sa používať aj starší pán :D
    • museli sme po dodaní vymeniť batériu

nákup vo výpredaji - výhodná cena, dobré využitie, viac funkcií

• jednoduchosť

Potrebovala som tester, ale ceny sú v astronomických výškach. Neočakávam zázračné funkcie, učesať vlasy si dokážem aj sama. :) Hlavne aby mi meral pulz počas cvičenia. Našla som tento produkt. Kvalitne zhodnotiť produkt sa dá možno po 2-3 mesiacoch používania.

• kvalita a presnosť
    • návod na použitie treba čítať s lupou :-)

kvalita za rozumnú cenu

• , zakúpené v inSPORTline.sk

vhodný nielen pre začiatočníka ale aj pre športovca, my ho využívame spolu s mužom ja preto aby som sa dostala do fory a on aby si formu udržal