Sigma PC 22.13

Doporučená ponuka Vivantis.sk

Na sklade • 1 variant2,39 €96 % • 760 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €93 % • 10 906 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDoplnkové služby2,7 €96 % • 13 197 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €88 % • 862 recenziíĎalšie informácie

Spálené kalórie

• , zakúpené v SPOKE-STORE

• Prehľadnosť, jednoduchosť, dizajn
    • Málo funkcií

V celku fajn, nemenila by som, chýba mi tam však celkový počet kalorii, a čas tréningu v zóne. Inak OK som spokojná

• Pekný dizajn, veľké číslice,

Ideallne hodinky pre ženy, ktoré chcú byť fit a pri tom monitorovať svoje srdce. Ideálne pre rekreačné športovkyne

• pre zenu super

Alarm / budík
Stopky
Vodotesné
Spálené kalórie

Pánsky športtester Sigma PC 22.13 Man využíva hrudný pás s digitálne kódovaným prenosom signálu, údaje o vašej tepovej frekvencii tak budú presné a bezpečné. Pánsky športtester PC 22.13 Man od nemeckej značky športového vybavenia Sigma je ideálny pre športovcov, ktorí chcú pri svojich tréningoch čo najpresnejšie monitorovať tepovú frekvenciu. Využijete ho pri cvičení, prechádzkach, behu i ďalších aktivitách. Môžete ho nosiť ako klasické hodinky neustále na ruke. Ku zmeranie tepu slúži priložený hrudný pás so snímačom STS, ktorý namerané hodnoty vysiela pomocou digitálne kódovaného signálu a na prehľadnom displeji hodiniek je potom aktuálna tepová frekvencia zobrazená s presnosťou prístroja EKG. Digitálny prenos je presný, bezpečný a chráni signál pred rušením. Okrem aktuálneho stavu sa nasnímané tepová frekvencia ukladá a je možné zobraziť jej priemer a maximálnu hodnotu. Športtester má prednastavené cieľovej zóny, ktoré môžete ďalej upravovať podľa svojich predstáv. Na displeji sa potom zobrazuje indikátor zón a zvukový signál vás upozorní, ak vaša tepová frekvencia spadne pod hranicu zóny, prípadne ak zónu prekročíte. Na základe nameraných údajov športtester vypočíta a zobrazí počet spálených kalórií. Displej samozrejme zobrazuje hodiny a môže tiež fungovať ako stopky, naviac je vodeodolný, vydrží v hĺbke až 1 metra po dobu 30 minút. Pod vodou sa však nesmie používať žiadne tlačidlá. Prehľad funkcií pánskeho športtesteru PC 22.13: hodiny a dátum stopky aktuálna / priemerná / maximálna tepová frekvencia automatické a nastaviteľné cieľovej zóny indikátor cieľových zón zvukový signál pri nedosiahnutí / prekročení zóny možnosť zmeny cieľových zón počastréningu počítadlo spálených kalórií Ďalšie vlastnosti pánskeho športtesteru PC 22.13: prehľadný displej s dvoma tlačidlami pre rôzne športové aktivity hrudný pás súčasťou balenia digitálne kódovaný prenos medzi STS snímačom a displejom ochrana nameraných údajov pred rušením pri prenose zobrazenie tepovej frekvencie s EKG presnosťou vodeodolný podľa štandardu IPX8 - vydrží 30 minút v hĺbke 1 metra pod vodou sa nesmie používať tlačidlá prevádzku na CR2032 batériu

• , zakúpené v SPOKE-STORE

• Prehľadnosť, jednoduchosť, dizajn
    • Málo funkcií

• veľký čitateľný displej keďže pri behu nenosím okuliare, celodenné pohodlné nosenie, jednoduché športové ženské hodiny, všetko čo je v popise súhlasí..ideálne pre začiatočníkov a nenáročných športovcov, bez GPS
    • moje hodinky ťažko reagujú na tlačidlá podsvietenia displeja

používam denne už dva roky, baterka stále nevymenená, na beh s pásom používané 4x týždenne, nevadí mi že nemá GPS používam apku v mobile, doporučujem ideálne pre začiatočníkov a nenáročných športovcov...

• Pekný dizajn, veľké číslice,

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• pre zenu super
    • zlozite ovladanie

elegantne a zaroven sportove

• , zakúpené v Homegym.sk

• Jednoduche lacne pekny design
    • Malo funkcii
  • , zakúpené v HEJ.sk

• je to jednoduchsi, ale prijemny pristroj, zatial doskusane len pri jednom behu, neviem sa este zorientovat vo funkciach (3 prednastavene treningove plany)
    • povodne som myslela, ze ich budem nosit aj bezne , ale tym, ze je to pristroj - tak je trochu objemnejsi
    • pekna farba, ktora ma presvedcila... :)
    • chyba mi krokomer, ale to som dopredu vedela, ze ho neobsahuje
    • na tlacitka som si este uplne nezvykla, ked chcem podsvietit displey a nezmacknem spravne, tak spusti funkcie
    • chcelo by to samostatne a lahsie ovladatelne tlacitka

nechcela som ist do drahych pristrojov, pri ktorych budem musiet studovat navody, beh nie je u mna priorita, je len podporny sport pri mojich cinnostiach. chcela som podsvieteny displej, aby som mohla hodiny pouzivat aj pri beznej turistike a vychodoch slnka

• pekné, ľahko ovládateľné

pekné, štýlové športové hodinky - spĺňajú to, čo som od nich očakávala.