Sigma PC 9

Výškomer
Alarm / budík
Spálené kalórie
Stopky

Veľmi obľúbený a športový testovací prístroj PC 9 Man s atraktívnym dizajnom a prehľadným ovládaním je ideálnym doplnkom pre všetkých športovcov, ktorí chcú mať svoj športový program pod kontrolou. Okrem štandardných funkcií, ako je meranie aktuálnej a priemernej srdcovej frekvencie, je zariadenie vybavené aj zobrazením zón srdcovej frekvencie a manažérom tréningu. Súčasťou dodávky je hrudný pás na meranie srdcovej frekvencie. Na meranie srdcovej frekvencie je potrebný hrudný pás. Bez neho meranie srdcovej frekvencie nefunguje. Batériu v hrudnom páse môže používateľ vymeniť. Meranie aktuálnej a priemernej srdcovej frekvencie s presnosťou EKG Intuitívne menu 5 časových funkcií (stopky) 5 funkcií srdcovej frekvencie 5 jazykových nastavení Tréningový manažér - optimálne vyhodnocovanie a sledovanie času cvičenia Zobrazenie zón srdcovej frekvencie - 3 zóny s upozornením na alarm - pre optimálne cvičenie Funkcia MyName - personalizácia zadaním mena Počíta spálené kalórie Pripojenie na bicykel p>

2zákazníci neodporúčajú produkt

Pre mňa trochu menšie čísla

• Nie je tam slovensky jazyk ani cestina

Som s nim spokojny, plni to vsetko co potrebujem

• nemá osvetlenie

OK

• držiak na riadidlá bicykla
    • prehľadný displej
    • po 6 mesiacoch prestali fungovať tlačidlá a opakovaná vada po reklamácii na novom kuse

Hodnotím ako nevýhodnú kúpu pretože obe fungovali asi pol roka. Nasledovalo posielanie na reklamáciu, takže náklady na poštovné, druhá reklamácia trvá už viac ako mesiac. Predajca mi navrhol vrátenie peňazí, s čím som samozrejme súhlasil.

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Vrelo odporučam

super

• , zakúpené v Mixxer

Výrobok je kvalitný, som nad mieru spokojný aj keď objednávka bola cez internet.

• meraju presne, su vodeodolne, ukazuju splalene kcal, cas cvicenia, kolko % casu sa cvicilo v ktorej zone
    • velmi siroky hrudny pas, treba na nom skratit gumicku pre zeny, niekomu moze vadit, ze neukazu najvyssiu dosiahnutu tepovu frekvenciu

lacnejsi sporttester, ktory podla mna na domace cvicenie staci. moze mat problem pri hromadnych akciach, kde je vela sporttesterov, moze sa stat, ze bude snimat hodnoty niekoho ineho

• , zakúpené v MegaSport.sk

• je tam vsetko, co potrebujem, tep, cas, cas treningu rozpocitany na jednotlive zony, jednoduche ovladanie, vypocet spalenych kalorii
    • display sa neda vysvietit
    • slovensky jazyk chyba v menu
    • hrudny pas je sice nastavitelny na sirku, ale ja mam pocit aj tak ze sa mi pocas treningu smyka dole az kym sa poriadne nepotim a mam to nastavene na najmensiu velkost (nie som vychudnuta inak by som necvicila :) urcite ze su baby odomna ovela chudsie)

iny produkt rovnakeho druhu som neskusala, tak sa tazko hodnocuje ci je lepsi alebo horsi splni svoj ucel, zatial som spokojna

• - chyba osvetlenie
    • - chybaju sekundy

uz viac by som ich nekupil, prave hladam nahradu. Hodnotim to ako chybnu kupu.
    prve hodinky som reklamoval , kvoli tomu ze frekvencia behala medzi 180 a 140 v priebehu sekund
    druhe hodinky malu problem s ovladanim, niekedy ich nedokazem zastavit, obcas prepnut rezimy