TomTom Runner2 Music

Produkt nemá žiadne parametre.

• rýchle vyhľadávanie gps

• výmena remienkov
    • hlavné pre bola cena
    • chýbaju mi nastupané metre v zobrazení na hodinkách
    • aplikácia na mobile sem-tam blázni

Zbadal som, že v chladom počasí až tak dobre nemeria tep na ruke a to hlavne na bicykli... Pri behu som nezaznamenal problém.

• Lahke ovladanie, cestina,nemusim nosit hrudny pas
    • Podla recenzii mala baterka vydrzat viac.

V case kupy bola super zlava, splnaju nase poziadavky.Ovlada ich bezproblemov aj manzelka, ktora nie je velmi tech. zdatna.Vravi ze uz by ich nemenila.Maju cejkom presne a rychle GPS,po sparovani s mobilom prenesu zaznam aj do ENDOMOND-a ktore pouzivame.A paci sa nam moznost vymeny remienkov.

Produkt nemá žiadne parametre.

Športtester TomTom Runner 2 predstavuje moderné GPS hodinky pre všetkých športovcov, ktorí chcú výkon a kvalitu za dobrú cenu. Runner 2 predstavuje už druhú generáciu obľúbeného športtestera so širokou škálou funkcií od klasického merania spálených kalórií až po sledovanie aktivít počas celého dňa alebo sledovanie polohy pomocou GPS. Prehľadne zostavený displej s podsvietením ukazuje všetky relevantné informácie pre danú aktivitu alebo v danom okamihu. Mimo toho možno športtester synchronizovať pomocou technológie Bluetooth s chytrými zariadeniami cez aplikácie zamerané na beh alebo všeobecne na šport.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Dobra cena
    • Pekny dizajn
    • Rychle GPS
    • Jednoduche ovladanie
    • Problematicke parovanie cez bluetooth s mobilom Po tyzdni hodinky zrazu zhasli (nemohli byt este vybite) a uz nenaskocili - pri prepojeni s pc sa zosynchronizovali,nabijali ale po odpojeni kabla sa opat vypli

Sice sikovna hodinky ale konkretny kus pre mna nakoniec nepouzitelny, preto som ich mysela vratit a zvazujem kupu vyssej triedy. Pri znacke by som rada ostala,lebo mi vyhovuje ovladanie a dostupne funkcie, ale tento konkrétny typ by som znovu nechcela.

• , zakúpené v MADER

• hlavné pre bola cena
    • chýbaju mi nastupané metre v zobrazení na hodinkách
    • aplikácia na mobile sem-tam blázni

• Lahke ovladanie, cestina,nemusim nosit hrudny pas
    • Podla recenzii mala baterka vydrzat viac.

• oproti konkurencii primeraná cena
    • pekný jednoduchý vzhlad
    • manipulácia s hodinkami a aj s aplikáciou sa mi zdala byť jednoduchá a to nie som žiaden odborník
    • pamäť je dostatočné velká a batéria zvladne bez problemov 4 krat GPS + meranie tepu po hodinke
    • náramok je pevný a vyzerá že niečo vydrží
    • asi len to, že po spustení monitoru spánku sa ukáže na hodinkách že to znižuje životnosť batérie, neviem ako by to potom obstálo pri reklamácii...

kvalitné hodinky, aktualizácie sa aktivuju hned po pripojeny k PC, postačia aj pokročilým, ja som velmi spokojny

• lahke ovladanie, intuitivne, dobre rozlisenie displeja, podsvietenie
    • meranie tepu priamo na ruke
    • cena oproti konkurencii je prijatelna
    • meria vsetko mozne, mimo sportovych aktivit aj spalene kalorie za den/tyzden, rovnako aj kroky, vzdialenost, spanok...
    • mne pekne sedia na ruku, napr. kruhove garminky ma tlacili, tieto pekne obopinaju ruku
    • dlho vydrzi baterka
    • nacitanie cez kabel (nedaju sa napojit na wifinu, alebo ja som na to zatial neprisla, ale zas nie som zrovna technicky typ :DD)

super

• -vizualna stranka
    • -dobre viditelne udaje
    • -mnozstvo funkcii
    • -komplikovane zaobchadzanie s hodinkami, vysledok sportu si viem pozriet len v aplikacii v telefone (v mobile je len 5 zakladnych udajov), vysledok merania spanku som zatial nikde nenasla, teda hodinky meraju no neviem si pozriet co

Zrejme by som si vybrala ine hodinky keby som vedel skor ako narocne je zaobchadzanie s nimi.

• , zakúpené v edsi.sk

• Zatiaľ funguje všetko ako má, GPS veľmi presne zameria polohu

Snímač pulzu na ruke, nie je potrebný hrudný pás, nižšia cena ako konkurencia, multišport hodiny,

• , zakúpené v edsi.sk

• - meria tep bez použitia pásu
    • - podsvietený displej
    • - meria čo treba - rýchlosť, vzdialenosť, dobu trvania, tempo
    • - sleduje aktivity 24/7 i spánok
    • - gps
    • - vidieť, že sú športové hodinky, ale čierny remienok to k saku spraví :)

Meria presne to čo potrebujem k behu, cyklistike a do posilky:
    rýchlosť, tempo, vzdialenosť, dobu trvania, tep.
    Fanúšik smartiek niesom, takže mi vyhovuje program na PC, cez ktorý prenesiem údaje na web mysports, kde vidim výsledky a mapu mojej trasy, takže môžem porovnávať a zlepšovať sa.
    Hodinky nosím 24/7 takže sledujú aktivity celý deň, dobíjať ich musím cca po 3-5 dňoch - záleží od aktivít, lebo gps mína baterku.
    Už ma nebavilo nosiť hrudný pás, lebo nemeria keď sa spotím, niekedy zavadzia, takže mojou voľbou boli tieto hodinky so zabudovaným senzorom.

• rychle intuitivne ovladanie
    • pravidelne update
    • rychle GPS lokalizovanie
    • ciernobiely displej vyborne viditelny aj pri slabsom svetle aj pri slnku (podsvietenie tiez)
    • chybaju viacere ficury co by sa este hodili
    • Android podporovany od Lolipop +
    • nemoznost vymazat workout v hodinkach
    • prepinanie medzi ukazovatelmi pocas behu by sa niekedy hodilo, nie je jednoduche klikat aj sledovat pred seba

Pre aktivnych sportovcov vyborne hodinky na celodenne nosenie, monitoruje kroky kalorie spanok.
    Maju konkurenciu v inteligentnych smart hodinkach, buducnost mobilov.
    Integrovany snimac pulzu, GPS funguju dobre. Vodeodolnost.
    Cena je primerana vykonu, Prevedenie je kvalitne.
    Moznost cez pocitat nahravat aj na rozne servery nie len tomtom, (endomondo,...)