Najnovšie recenzie zo sekcie Športtestery

• funkcie
  • vydrz
  • vo2 max
  • spo2
  • kopu sportovych rezimov ako bicykel, beh, bezkovanie, skialp, lyzovanie, joga, silovy trening..
  • nekonecne mnozstvo cifernikov
  • ovladanie tlacitkami - ziadny dotykovy display
  • garmin pay
  • odolnost
  • barometer (presnejsi ako som cakal)
  • vyskomer
  • body battery, stres score
  • upozornenie na burku
  • vzhlad - odolny do prirody a na sporty / dostatocne elegantny do spolocnosti
  • monitoring spanku - velmi zaujimave a myslim ze aj presne udaje
  • spo2 pocas spanku je nepresne, nespoliehajte sa na to, cim lepsie remienok utiahnete, tym vacsie skore dosiahnete :) "bodove" meranie je asi presne - ked sa nehybete. toto vsak pocas spanku neeliminujete a tak hodnoty mozu byt dost mimo. to ale nebude problem len tychto hodiniek.

strieborna luneta vyzera v skutocnosti lepsie ako na fotkach. zvolil som verziu 47mm, bal som sa ze na mojej ruke budu hodinky velke, ale su tak akurat. na zenskej ruke by vsak uz vyzerali velko, odporucam 6S pre zeny.
hodia sa aj na bezne nosenie, nie len do prirody / na sporty - podla toho som si aj hodinky vyberal. este luxusnejsie by posobili fenix 6 s tmavou lunetou.

Overený zákazník SUUNTO.sk Jozef Kuczman

Pridané: 15. februára 2021

Zakúpený v SUUNTO.sk

• Kvalita za rozumnú cenu
  • Tovar zodpovedá parametrom uvádzaných výrobcom
  • Pohodlné nosenie
  • Jednoduché čistenie
  • Rýchle nabíjanie

Reakcia obchodu SUUNTO.sk

veľmi pekne ďakujeme za pozitívne hodnotenie.
Sme radi, že ste tovar zakúpili u oficiálneho distribútora.
S pozdravom,
Tím Suunto
www.suunto.sk

Pridané: 14. februára 2021

• Splnil ocakavania

Overený zákazník hodinky-365.sk Milan

Pridané: 14. februára 2021

Zakúpený v hodinky-365.sk

• slabá navigácia ukazuje nezmysly, navigácia by mala byť Top, ale není tak, tak isto za tie peniaze počítanie krokov si robí ako chce, stačí pokyvat s rukou a počíta kroky...
Garmin fenix6 PRO Sapphire

Garmin Forerunner 945 Optic

Overený zákazník Nositelna elektronika Ela

Pridané: 11. februára 2021

Zakúpený v Nositelna elektronika

Hľadala som hodinky na šport, predovšetkým na beh, cyklistiku a turistiku. Používam ich mesiac, zatiaľ spĺňajú všetky moje očakávania. Okrem iného ma teší aj veľká výdrž baterky, keď pri dennodených aktivitách vydrží baterka 7-9 dní.

Polar M430

Polar M430

Overený zákazník pro-body.sk Matej

Pridané: 11. februára 2021

Zakúpený v pro-body.sk

• Mal som staršie verzie, zaťiaľ mám hodinky krátko ale v podstate je to to čo som od nich očakával - základné a aj rozšírené funkcie pre šport
  • Asi len detail, ale nenašiel som vzhľad základnej obrazovky ktorý by my vyhovoval (kombinácia času a dátumu ktorá mi vyhovuje) u predošlích modelov sa mi tieto obrazovky viac pozdávali
Garmin Instinct Solar

Garmin Instinct Solar

Overený zákazník Nositelna elektronika Michal

Pridané: 8. februára 2021

Zakúpený v Nositelna elektronika

• uvodné kroky pri inicalizácii hodiniek boli dosť zmätočné

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 6. februára 2021

• Čaute športoví nadšenci. Mal som podobmých hodiniek, alebo testerov veľa....Od renomovaných značiek, ako sú Casio, Suunto, Apple a pod. Ale po asi mesiaci zistíte, že tie pravé súlen jedny. A to sú práve Garminy. Jednoduché, intuitívne, na ten masívny vzhľad totálne ľahké. Proste jednička. Fénix 6 PRO je určite naj. Veľká možnosť úložiska na hudbu a pod. U2 si krásne môžete počúvať počaz treku, lyžovania alebo behu z bezdrátových slúchadiel. Mám 57 rokov.... Pre mňa je to novinka. Pladba kartou, snímač spánku a podobné serepetičky sú jasné......Výdrž batérie jeden mesiac. Pokial nevyužívate GPS na treku alebo iných druhoch športu...

Či už tieto hodinky vyrábajú v Číne, alebo v Bangladéši, sú neskutočné. Určite odporúčam. Sú troška drahšie, ale po polročnom sporení ich máte....

Garmin Forerunner 745

Garmin Forerunner 745

Overený zákazník Gigastore Matej

Pridané: 4. februára 2021

Zakúpený v Gigastore

• cena, po par dnoch trochu lutujem ze som si ich kupil. Samozrejme su super ale za tu cenu ma extra neohurili(ale ani nesklamali)

Overený zákazník Bondie.sk Jakub

Garmin Forerunner 245 Music Optic

Overený zákazník MUZIKER.sk Ďurko

Pridané: 31. januára 2021

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Veľmi kompaktné a ľahké, ani ich takmer nie je cítiť na ruke a dá sa s nimi aj spať.
  • Na moje prekvapenie majú aj wifi.
  • Veľmi presne merajú tep.
  • Ukazujú všetky notifikácie z mobilu a daju sa preddefinovať rýchle odpovede na odmietnutý hovor (3 vlastné odpovede) a aj na prijatú správu (nie len sms ale aj WhatsApp a pod. a oveľa viac vlastných odpovedí než 3).
  • Možnosť pripojiť ďalšie externé senzory cez ANT+
  • Nedá sa nastaviť automatické rozsvietenie displeja pri natočení hodiniek k sebe.
  • Treba si zvyknúť na tuhosť tlačidiel.
  • Na odmietnutý hovor možné len tri vlastné odpovede.

Prešiel som zo smart hodiniek Samsung Gear S3 Frontiere a som oveľa spokojnejší. Predchádzajúce hodinky boli viac ťažké ťažitko na zápestí so zbytočnými funkciami a športové funkcie fungovali len priemerne. Oplatilo sa investovať do Garmin hodiniek a Forerunner 245 obsahuje všetko čo potrebujem a nie je mi potrebné investovať do vyššej rady ako je Fenix a pod.

Garmin Forerunner 45S

Garmin Forerunner 45S

Overený zákazník Gigastore Fed

Pridané: 28. januára 2021

Zakúpený v Gigastore

Pre 11 ročného syna sú úplne super, ľahké a presne padnú na ruku.
Jediná škoda, že na rozdiel od polariek je pri týchto hodinkách veľmi obmedzená škála športových profilov, ktoré sa dajú do nich nahrať, aj keď všetky potrebné senzory sú k dispozícii. Obvzlášť chýba plavecký profil. Ale to je skôr vec marketingu, aby sa viac predávali drahšie modely.
O tomto nedostatku som však vedel už pred kúpou.

Overený zákazník BONUSKO Ján

Pridané: 28. januára 2021

Zakúpený v BONUSKO

• Je to proste garmin..

Overený zákazník Penta SK s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 25. januára 2021

Zakúpený v Penta SK s.r.o.

• Garmin je záruka kvality

Pridané: 25. januára 2021

Garmin je klasika.
Obchod ingram šuvix. Nereagujú, nekomunikujú.

Pridané: 23. januára 2021

• Garmin pay
  • A kopec ďalšieho
  • Máličko väčšia hrúbka
  • Vyššia hmotnosť

Jednoznačná spokojnosť. Majú všetky možné aj nemožné funkcie, robia rôzne štatistiky, ktoré môžu výrazne pomôcť nielen začínajúcim športovcom. Veľkosť displeja je adekvátna k veľkosti, kde mi jedine trochu vadi hrúbka hodiniek a trochu cítiť ich hmotnosť. Ale dá sa na to zvyknúť. Pôvodne som chcel sapphire verziu, ale 100 € príplatok za tvrdené sklíčko mi prišiel príliš vysoký. Ochranu skla budem riešiť ochranným sklom. Batéria oproti mojim predchádzajúcim Garminom (Vivoactive 3) je minimalne trojnásobná, čo platí aj pre aktivity. Výdrž je minimalne týždeň s každodennou cca 2 hodinovou aktivitou a častým zoznamovaním sa s hodinkami. Jednoznačne môžem odporučiť.

Overený zákazník SUUNTO.sk Overený zákazník

Pridané: 22. januára 2021

Zakúpený v SUUNTO.sk

• Vela prakticky vyuzitelnych funkcii

Reakcia obchodu SUUNTO.sk

veľmi pekne ďakujeme za pozitívne hodnotenie.
Sme radi, že ste tovar zakúpili u oficiálneho distribútora.
S pozdravom,
Tím Suunto